DARŁÓWKO domki BURSZTYN


darłówko domki letniskowe

Darłówko domki letniskowe i tanie pokoje, 150 metrów od morza. Darłówko jest nadmorską częścią miasta Darłowo. Oferujemy domki dla 2 lub 3 osób z aneksami kuchennymi, mieszkanie z kuchnią i łazienką dla 5 osób, 2 pokoje dla 2 osób i pokój dla 3 osób. Domki rozmieszczone są na zadrzewionym i ogrodzonym terenie. Przy każdym domku można zaparkować samochód i rozpalić grilla. Przyjmujemy Gości ze zwierzętami.

REZERWACJE TELEFONICZNE:  698 931 585  lub  600 242 959
darłówko domki   darłówko noclegi   darłówko domki Bursztyn

Zdjęcia terenu na którym rozmieszczone są domki letniskowe i budynek z pokojami.


DARŁÓWKO i DARŁOWO - DOMKI  LETNISKOWE


Zapraszamy do Darłówka na tanie wczasy podczas wakacji w domkach letniskowych  i pokojach Bursztyn. Nasz obiekt dysponuje bazą wczasową idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również osób wybierających się na wypoczynek w gronie znajomych. Drewniane domki letniskowe rozmieszczone są w sposób zapewniający wszystkim Gościom trochę prywatności.
W każdym domku znajdują się dwa pomieszczenia mieszkalne i aneks kuchenny. W jednym pokoju jest rozkładana wersalka, natomiast w drugim pokoju są dwa tapczany. Każdy domek wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, umywalkę z ciepłą wodą i naczynia do przygotowania i spożywania posiłków. W domku jest parawan plażowy. Samochód można zaparkować blisko domku. Pod każdym domkiem można rozpalić grilla.

Domki wynajmujemy na 7 lub 14 dni od soboty do soboty:

Cennik obowiązuje dla 2 lub 3 osób. Nie oferujemy dostawek.

Termin w 2022 r.


Cena za domek
dla 2 osób


Cena za domek
dla 3 osób

od 02.07 do 09.07
od 09.07 do 16.07
od 16.07 do 23.07
od 23.07 do 30.07
od 30.07 do 06.08
od 06.08 do 13.08
od 13.08 do 20.08
od 20.08 do 27.08

130 zł za dobę

170 zł za dobę


Pokoje wynajmujemy na 7 lub 14 dni od soboty do soboty:

Termin w 2022 r

Cena za pokój
dla 2 osób

Cena za pokój
dla 3 osób


Cena za mieszkanie
z kuchnią i łazienką
dla 5 osób (3 pokoje)

od 02.07 do 09.07
od 09.07 do 16.07
od 16.07 do 23.07
od 23.07 do 30.07
od 30.07 do 06.08
od 06.08 do 13.08
od 13.08 do 20.08
od 20.08 do 27.08


100 zł za pokój


150 zł za pokój


300 zł za mieszkanieZadatek za rezerwację domku, pokoju lub mieszkania na jeden tydzień wynosi 3 krotność ceny z cennika. Zadatek liczony jest osobno za każdy rezerwowany tydzień, dlatego przy rezerwacji dwóch tygodni należy wpłacić 6 krotność ceny z cennika.
Tanie wczasy w pokojach lub domkach letniskowych pozwolą na przeznaczenie większej kwoty pieniędzy na rozrywki dla całej rodziny. Zaoszczędzone pieniądze, warto przeznaczyć na aktywne spędzenie czasu. Oferujemy Państwu wczasy w domkach letniskowych bez pobierania dodatkowych opłat za zużyte podczas pobytu media.
Urlop spędzony w naszych domkach lub pokojach, nie będzie powodował stresu związanego z koniecznością zapłacenia za zużyty prąd oraz inne media podczas pobytu. Możliwość gotowania obiadów, smażenia ryb i przygotowywania innych posiłków w domkach i pokojach spowoduje, że wczasy i wakacje będą kosztować taniej niż zwykle. Dlatego tanie wczasy i wakacje w domkach letniskowych lub pokojach Bursztyn pozwolą na odprężenie również dla kieszeni naszych Gości.


DARŁÓWKO - POKOJE NA WCZASY


W budynku zbudowanym na tym terenie co domki, na wczasy proponujemy mieszkanie dla 5 osób z trzema oddzielnymi pomieszczeniami mieszkalnymi i łazienką. W pierwszym pomieszczeniu jest kuchenka, lodówka z zamrażarką, telewizor, stół i rozkładana wersalka. W drugim małym pokoju jest rozkładana wersalka. W trzecim największym pomieszczeniu sypialnym są łącznie 3 łóżka, 2 szafy i stół.
W budynku do wynajęcia są 2 pokoje dla 2 osób i pokój dla 3 osób.
W każdym z pokoi jest aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę, lodówkę i umywalkę.
W pokojach są telewizory i parawany plażowe.
Do dyspozycji Gości mieszkających w trzech pokojach dostępne są dwie wspólne łazienki na korytarzu znajdującym się na parterze budynku. Przy budynku jest miejsce na grilla.

DARŁOWO - WCZASY I WAKACJE Z DZIEĆMI


Domki letniskowe i budynek z pokojami są ogrodzone. Dzieci mogą bawić się na całym terenie obiektu oraz na placu zabaw i huśtawkach. Darłówko i Darłowo są wspaniałymi miejscami na spędzenie wakacji przez młodzież. Niedaleko jest wypożyczalnia gokartów i rowerów. Na plaży można wypożyczyć skuter wodny. Jest też coś dla miłośników wywrotek w wodzie oraz ślizgów na okrągłym pontonie lub bananie ciągnionym przez motorówkę.


DARŁÓWKO ZACHODNIE - LOKALIZACJA DOMKÓW


Pokaż Domki Letniskowe BURSZTYN na większej mapie

 
Domki letniskowe Bursztyn i budynek z pokojami znajdują się w spokojnej części Darłówka Zachodniego, dlatego po powrocie na teren obiektu, można odpocząć od atrakcji i zgiełku miasteczka. W bliskiej odległości od wyjścia z obiektu zlokalizowane są restauracje, dyskoteki, stragany, stołówki i inne atrakcje, co pozwala na częste i szybkie przemieszczanie się do miejsc gdzie można spodziewać się dużej dawki rozrywki. Plaże Darłówka Zachodniego są czyste, piaszczyste i szerokie. Ponieważ plaża i morze znajduje się bardzo blisko, można kilka razy w ciągu dnia wyjść na plażę, wrócić by coś zjeść lub rozpalić grilla i ponownie korzystać z kąpieli słonecznych, bądź też morskich. W bezpośrednim sąsiedztwie domków letniskowych i budynku z pokojami przeznaczonymi na wczasy podczas wakacji, znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Daje to możliwość uprawiania sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Wakacje lub urlop nad morzem to dobra okazja aby zadbać o zdrowie. Nic tak nie poprawia nastroju, jak długie spacery wzdłuż brzegu morza. Sprzyjają one dobremu samopoczuciu i wspaniale relaksują.
Miejsce gdzie zlokalizowane są domki letniskowe Bursztyn i budynek z pokojami położone jest w pasie ochronnym wybrzeża, w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy, dlatego przez całą dobę można korzystać z powietrza przesyconego jodem. Otoczenie domków kempingowych jest wyjątkowe. Cały teren jest zalesiony, dlatego stwarza wspaniałe warunki dla odpoczynku i podratowania zdrowia. Jest to dobre dla wczasowiczów chcących zregenerować organizm i odzyskać energię. Mikroklimat sosnowego lasu pozwala na regenerację sił witalnych organizmu. Wszystkie te dary natury otrzymają Państwo podczas tanich wczasów w naszych domkach letniskowych lub pokojach. Wysokie drzewa wokół domków podczas wietrznych wieczorów zapewniają kołysankę do snu. Szum lasu wspaniale uspokaja, jak również zapewnia romantyczne wieczory. Przy większej sile wiatru można zobaczyć mocno pochylające się drzewa i spadające szyszki, które są dodatkową atrakcją podczas wieczornej biesiady przy grillu w gronie rodziny lub znajomych.

DARŁÓWKO, DARŁOWO i OKOLICE


W bliskiej odległości od domków letniskowych i budynku z pokojami znajdują się ścieżki piesze i rowerowe, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym podłożem z piasku morskiego, boisko, stadnina koni oraz basen. Przez Darłówko przebiega czerwony szlak turystyczny którym można podróżować od Półwyspu Helskiego do Świnoujścia. Szlakiem tym można zaplanować wycieczkę na wschód do Jarosławca lub jeszcze dalej do Ustki. Dla bardzo zaawansowanych rowerzystów do Słowińskiego Parku Narodowego.  W samym mieście Darłowie oddalonym od domków letniskowych Bursztyn o około 3 km, warto zwiedzić zamek Książąt Pomorskich, zabytkową katedrę, ratusz miejski, zobaczyć plac z fontanną rybaka. Po rzece Wieprzy między Darłówkiem a Darłowem kursują tramwaje wodne. Są to łodzie motorowe przewożące mieszkańców i turystów z Darłówka Wschodniego do Darłowa. Są one alternatywną formą transportu dla busów na tym odcinku. Busami można dojechać do Darłowa z Darłówka Wschodniego i z Zachodniego. Z Darłówka Zachodniego można również pojechać do Darłowa lokomotywą kołową z wagonikami, co jest atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Z darłowskiego portu wypływają na połowy kutry rybackie. Można wypłynąć w rejs na połów dorszy. Z Darłowskiego portu wypływają w morze również statki wycieczkowe. Można wypłynąć nimi na spokojny rejs z dziećmi. Aby jednak i tu zasmakować przygody i przeżyć wyjątkowe chwile podczas turystyki statkiem, wystarczy wybrać na rejs wietrzny dzień. Dla smakoszy prędkości i koni mechanicznych na wodzie są 15 minutowe rejsy motorówką o mocy 400 KM. W okolicach Darłówka i Darłowa znajduje się wiele miejsc gdzie można zbierać grzyby. Rosną nawet na terenie naszego obiektu. W Darłówku Wschodnim znajduje się park wodny z podgrzewaną wodą morską i zjeżdżalniami. Wiosną 2013 r. w Darłówku Zachodnim został wybudowany park wodny, który położony jest w odległości około 300 metrów od naszego obiektu. Jest on trochę mniejszy od tego w Darłówku Wschodnim, ale za to jest bardzo blisko.

Życzymy Państwu wspaniałego urlopu i wakacji, słonecznej pogody i samych radosnych dni, przeznaczonych na wypoczynek w domkach BURSZTYN !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO DARŁÓWKA !!!