DARŁÓWKO domki BURSZTYN


darłówko domki letniskowe

Domki letniskowe Bursztyn w Darłówku i Darłowie, to tanie domki blisko morza. Oferujemy wczasy w domkach i pokojach - 150 metrów od plaży w Darłówku Zachodnim. Darłówko jest nadmorską częścią miasta Darłowo. Oferujemy domki 4 - osobowe z aneksami kuchennymi, mieszkanie dla 6 osób i pokoje z aneksami kuchennymi: dwa pokoje 3 osobowe i jeden 4 osobowy. Domki rozmieszczone są na ogrodzonym i zadrzewionym terenie z placem zabaw dla dzieci, piaskownicą i huśtawkami. Blisko każdego domku można rozpalić grilla i zaparkować samochód. Przyjmujemy Gości ze zwierzętami domowymi.
REZERWACJE TELEFONICZNE: 698 931 585 lub 600 242 959
darłówko domki   darłówko noclegi   darłówko domki Bursztyn

Zdjęcia terenu na którym rozmieszczone są domki letniskowe i budynek z pokojami.


DARŁOWO, DARŁÓWKO - DOMKI LETNISKOWE

Zapraszamy do Darłówka na tanie wczasy i wakacje w domkach letniskowych Bursztyn i wczasy w pokojach na wynajem. Nasz obiekt dysponuje bazą wczasową idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również osób wybierających się na wypoczynek w gronie znajomych. Drewniane domki letniskowe rozmieszczone są w sposób zapewniający każdej rodzinie trochę prywatności. W każdym domku znajdują się dwa pomieszczenia mieszkalne i aneks kuchenny. W jednym pokoju jest rozkładana wersalka dwu osobowa, natomiast w drugim pokoju są dwa jednoosobowe tapczany. Dla rodzin z trójką dzieci możemy zaproponować domki w których znajdują się dwie rozkładane dwu osobowe wersalki i jeden tapczan jednoosobowy. W aneksie kuchennym każdego z domków jest kuchenka gazowa, umywalka z ciepłą wodą oraz naczynia kuchenne do gotowania i spożywania posiłków. Każdy domek wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, umywalkę oraz naczynia do przygotowania i spożywania posiłków. W domkach znajduje się parawan plażowy. Samochód można zaparkować blisko domku. Można też rozpalić grilla.

DARŁÓWKO - MIESZKANIE i POKOJE NA WCZASY

W dużym budynku, znajdującym się na tym samym terenie co domki, na wczasy proponujemy mieszkanie dla 6 osób. Mieszkanie ma trzy pomieszczenia mieszkalne i łazienkę. W pierwszym pomieszczeniu jest kuchenka, lodówka, telewizor, stół i rozkładana wersalka. W drugim małym pokoju jest wersalka dla jednej lub 2 osób. W największym pokoju są dwie rozkładane wersalki i dwa tapczany jedno osobowe. W tym samym budynku są jeszcze dwa pokoje 3 osobowe i pokój 4 osobowy. We wszystkich pokojach jest aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę, lodówkę i umywalkę. W pokojach są również telewizory. Do dyspozycji Gości mieszkających w trzech pokojach dostępne są dwie wspólne łazienki. Dla Gości korzystających z wypoczynku w mieszkaniu i pokojach jest dostępne miejsce na grillowanie bezpośrednio przy budynku.

DARŁOWO - WCZASY I WAKACJE Z DZIEĆMI

Domki letniskowe i budynek z pokojami są ogrodzone. Dzieci mogą bawić się na całym terenie obiektu oraz na placu zabaw i huśtawkach. Darłówko i Darłowo są wspaniałymi miejscami na spędzenie wakacji przez młodzież. Niedaleko jest wypożyczalnia gokartów i rowerów. Na plaży można wypożyczyć skuter wodny. Jest też coś dla miłośników wywrotek w wodzie i jazdy na bananie ciągnionym przez motorówkę.

DARŁÓWKO, TANIE DOMKI I POKOJE NA WCZASY

Zróżnicowane ceny wynajmu w czerwcu i podczas wakacji pozwalają na to, aby każda rodzina mogła wybrać sobie przynajmniej tydzień pobytu nad morzem na miarę własnych możliwości finansowych. Tanie wczasy w pokojach lub domkach letniskowych pozwolą na przeznaczenie większej kwoty pieniędzy na rozrywki dla całej rodziny. Zaoszczędzone na  wynajmie podczas wczasów pieniądze, warto przeznaczyć na poprawę zdrowia, urody lub aktywne spędzenie czasu. Oferujemy Państwu wczasy w domkach letniskowych bez pobierania dodatkowych opłat, również za parkowanie samochodów.  Mieszkając dalej od morza trzeba częściej dojechać i gdzieś zostawić swój pojazd. Na terenie obiektu nie ma problemu z tym, że ktoś zastawi wyjazd innym pojazdom i nie zawsze można wyjechać lub wrócić o dowolnej porze dnia lub nocy. Urlop spędzony w naszych domkach lub pokojach, nie będzie powodował stresu związanego z koniecznością zapłacenia za zużyty prąd oraz inne media podczas pobytu. Możliwość gotowania obiadów, smażenia ryb i przygotowywania innych posiłków w domkach i pokojach spowoduje, że wczasy i wakacje będą kosztować taniej niż zwykle. Dlatego tanie wczasy i wakacje w domkach letniskowych lub pokojach Bursztyn pozwolą na odprężenie również dla kieszeni naszych Gości. Oferta cenowa za wynajem domków, mieszkania i pokoi znajduje się na podstronie - CENNIK (link u góry pod zdjęciem lotniczym).

DARŁÓWKO ZACHODNIE - LOKALIZACJA DOMKÓW

Domki letniskowe Bursztyn i budynek z pokojami znajdują się w spokojnej części Darłówka Zachodniego, dlatego po powrocie na teren obiektu, można odpocząć od atrakcji i zgiełku miasteczka. W bliskiej odległości od wyjścia z obiektu zlokalizowane są restauracje, dyskoteki, stragany, stołówki i inne atrakcje, co pozwala na częste i szybkie przemieszczanie się do miejsc gdzie można spodziewać się dużej dawki rozrywki. Plaże Darłówka Zachodniego są czyste, piaszczyste i szerokie. Ponieważ plaża i morze znajduje się bardzo blisko, można kilka razy w ciągu dnia wyjść na plażę, wrócić by coś zjeść lub rozpalić grilla i ponownie korzystać z kąpieli słonecznych, bądź też morskich. W bezpośrednim sąsiedztwie domków letniskowych i budynku z pokojami przeznaczonymi na wczasy i wakacje, znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Daje to możliwość uprawiania sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Wakacje lub urlop nad morzem to dobra okazja aby zadbać o zdrowie. Nic tak nie poprawia nastroju, jak długie spacery wzdłuż brzegu morza. Sprzyjają one dobremu samopoczuciu i wspaniale relaksują.
Miejsce gdzie zlokalizowane są domki letniskowe Bursztyn i budynek z pokojami położone jest w pasie ochronnym wybrzeża, w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy, dlatego przez całą dobę można korzystać z powietrza przesyconego jodem. Otoczenie domków kempingowych jest wyjątkowe. Cały teren jest zalesiony, dlatego stwarza wspaniałe warunki dla odpoczynku i podratowania zdrowia. Jest to dobre dla wczasowiczów chcących zregenerować organizm i odzyskać młodzieńczą energię i wigor. Mikroklimat sosnowego lasu pozwala na regenerację sił witalnych organizmu. Wszystkie te dary natury otrzymają Państwo podczas tanich wczasów w naszych domkach letniskowych lub pokojach. Wysokie drzewa wokół domków podczas wietrznych wieczorów zapewniają kołysankę do snu. Szum lasu wspaniale uspokaja, jak również zapewnia romantyczne wieczory. Przy większej sile wiatru można zobaczyć pochylające się drzewa i spadające szyszki, które są dodatkową atrakcją podczas wieczornej biesiady przy grillu w gronie rodziny lub znajomych.

DARŁÓWKO, DARŁOWO i OKOLICE

200 metrów od obiektu zlokalizowany jest park linowy. Są tam do pokonania trzy trasy o różnym stopniu trudności oraz tzw. zjazd tyrolski. Dorośli i dzieci w każdym wieku znajdą tam wyzwanie i rozrywkę. W bliskiej odległości od domków letniskowych i budynku z pokojami znajdują się ścieżki piesze i rowerowe, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym podłożem z piasku morskiego, boisko, stadnina koni oraz basen. Przez Darłówko przebiega czerwony szlak turystyczny którym można podróżować od Półwyspu Helskiego do Świnoujścia. Szlakiem tym można zaplanować wycieczkę na wschód do Jarosławca lub jeszcze dalej do Ustki. Dla bardzo zaawansowanych rowerzystów do Słowińskiego Parku Narodowego.  W samym mieście Darłowie oddalonym od domków letniskowych Bursztyn o około 3 km, warto zwiedzić zamek Książąt Pomorskich, zabytkową katedrę, ratusz miejski, zobaczyć plac z fontanną rybaka. Po rzece Wieprzy między Darłówkiem a Darłowem kursują tramwaje wodne. Są to łodzie motorowe przewożące mieszkańców i turystów z Darłówka Wschodniego do Darłowa. Są one alternatywną formą transportu dla busów na tym odcinku. Busami można dojechać do Darłowa z Darłówka Wschodniego i z Zachodniego. Z Darłówka Zachodniego można również pojechać do Darłowa lokomotywą kołową z wagonikami, co jest atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Z darłowskiego portu wypływają na połowy kutry rybackie. Można wypłynąć w rejs na połów dorszy. Załogi kutrów zabierają chętnych na wyprawy trwające 6 lub 8 godzin. Złowienie ryb jest gwarantowane, natomiast ich liczba zależy od szczęścia, trochę od sprzętu (można mieć własny lub wypożyczyć), trochę od kondycji i umiejętności. Nikt jednak bez ryb nie wraca. Z Darłowskiego portu wypływają w morze również statki wycieczkowe. Można wypłynąć nimi na spokojny rejs z dziećmi. Aby jednak i tu zasmakować przygody i przeżyć wyjątkowe chwile podczas turystyki statkiem, wystarczy wybrać na rejs wietrzny dzień. Dla smakoszy prędkości i koni mechanicznych na wodzie są 15 minutowe rejsy motorówką o mocy 400 KM. W okolicach Darłówka i Darłowa znajduje się wiele miejsc gdzie można zbierać grzyby. Rosną nawet na terenie naszego obiektu. W Darłówku Wschodnim znajduje się park wodny z podgrzewaną wodą morską i zjeżdżalniami. Wiosną 2013 r. w Darłówku Zachodnim został wybudowany park wodny, który położony jest w odległości około 300 metrów od naszego obiektu. Jest on trochę mniejszy od tego w Darłówku Wschodnim, ale bardzo blisko.

Życzymy Państwu wspaniałego urlopu i wakacji, słonecznej pogody i samych radosnych dni, przeznaczonych na wypoczynek w domkach BURSZTYN !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO DARŁÓWKA !!!